Sale

سوهان عسلی جعبه فلزی

خرید سوهان عسلی جعبه فلزی

محصول جدید

وزن خالص: 500 گرم

ابعاد: 20.5 * 20.5  * 5.5

More details

0 تومان

این محصول در انبار موجود نمی باشد
 
اظلاعات بیشتر

 

در مورد سوهان چه می دانید؟ آیا می دانید سوهان نوعی حلواست . اما چرا نوعی حلوا به شمار می آید؟ زیرا مواد تشکیل دهنده ی آن مخصوصا آرد گندم بسیار شبیه به مواد تشکیل دهنده ی حلواست. سوهان همچنین جزو شیرینی های خشک است.

سوهان طعم بسیار خوبی دارد و در مهمانی ها بسیار استفاده می شود. سوهان در شهرهای قم،اصفهان و زرند کرمان تولید می شود که البته تفاوت هایی دارند.

سوهان بسیار مغذی و پرکالری است و شامل طیف وسیعی از ویتامین ها می باشد. سوهان عسلی از عسل تشکیل می شود. اهمیت زیاد عسل بر کسی پوشیده نیست. عسل به کاهش سرفه کمک می کند و در درمان آکنه موثر است. عسل به بهبود خواب کمک می کند، شوره سر را کاهش می دهد و برای بهبود خراش ها و سوختگی ها بسیار مفید است.

همچنین خود سوهان نیز به سبب دارا بودن جوانه گندم، منبع فوق ‌العاده‌ای از ویتامین‌ ها و مواد معدنی  است.  این جوانه گندم به علت داشتن قندهای طبیعی انرژی را در ماهیچه ها ذخیره می نماید و از خستگی عضلانی جلوگیری می کند.

 

محصولی که می بینید سوهان عسلی با جعبه فلزی است. اگر دوست دارید عزیزتان هرجا که هست یاد شما بیفتد این هدیه مناسبی است زیرا جعبه آن پس از مصرف قابل استفاده است.