گز جعبه کادویی 

نمایش 1 - 5 از 5 محصول
نمایش 1 - 5 از 5 محصول

قیمت و خرید گز جعبه کادویی

گز شیرینی سنتی و خوشمزه ایرانی است که در کنار خیلی از شیرینی های دیگر در نوروز و بسیاری از مهمانی ها استفاده می شود. گفته شده که گز اولین بار در دوران صفویه و در زمان شکوفا شدن هنر و فرهنگ ایرانی در اصفهان بوجود آمده است.

در گز از ماده ای به نام بادکا یا گلوکز مایع استفاده می شود. این ماده شیرین کننده است و قابلیت نرم کنندگی دارد. بادکا رنگ را بهبود می بخشد و طعم شیرین را تعدیل می کند.

گز دارای خواص زیادی است که این موضوع بخاطر مواد تشکیل دهنده آن است. گز در درمان کم خونی بسیار مفید است. پسته که در گز بکار می رود دارای ویتامین E و آنتی اکسیدان بالایی است و به همین دلیل برای کبد مفید بوده وبه درمان کبد چرب کمک می کند. همچنین فشارخون را کاهش می دهد و خواص ضدالتهابی دارد و خطر ابتلا به آرتروز را کاهش می دهد.

از جمله خواص بادام که در گز بکار می رود تقویت سلامت مغز،تنظیم سطح کلسترول،بهبود سلامت استخوان، جلوگیری از بیماری های قلبی،تقویت دستگاه ایمنی،کاهش التهاب،تنظیم فشارخون،جلوگیری از سرطان،جلوگیری از دیابت و کاهش وزن نام برد.

گز در انواع مختلفی مثل ساده و آردی و اشکالی مثل لقمه ای وبا درصدهای مختلفی تولید می شود . دردشتی تلاش کرده است تا با دراختیارگذاشتن محصولات متنوع سلیقه همه کاربران را در نظر بگیرد. یکی از کارهایی که انجام شده است بسته بندی گز بصورت جعبه های کادویی و صندوقچه است که در مناسبت های مختلف بتوانند مورد استفاده قرار بگیرند.

برخی از انواع این محصولات عبارتند از: گز ۳۵ درصد پسته جعبه دست ساز،گز ۳۰ درصد پسته جعبه دست ساز،گز ۳۵ درصد پسته ترمه،گز ۳۰ درصد پسته ترمه،گز ۳۵ درصد پسته صندوقچه خاتم و گز ۳۵ درصد پسته جعبه فلزی.