گز لقمه 

در هر صفحه
نمایش 1 - 16 از 18 محصول
نمایش 1 - 16 از 18 محصول

قیمت و خرید گز لقمه

گز یکی از بهترین و خوشمزه ترین شیرینی ها برای سرو در مهمانی ها است. گز لقمه یکی از انواع گز است که از گذشته تاکنون به این شکل برش داده می شده است و بخاطر راحتی مصرف بسیار محبوب و خوش خور است.

گزها علاوه بر دارا بودن موادی مانند آرد و تخم مرغ، دارای انواع مغزها نیز هستند. از این جمله مغزها عبارتند از: پسته،بادام و گردو.

این مغزها خواص بسیار زیادی دارند. مثلا پسته آنتی اکسیدان بالایی دارد و پروتئین کمی دارد ، برای همین به کاهش وزن کمک می کند. در مورد بادام باید گفت که برای پوست ومو بسیار مفید است. بادام کلسترول خون را پایین می آورد و از سرطان جلوگیری می کند. بادام بدن را از دیابت محافظت می کند و انرژی زیادی را برایش فراهم می کند.

گردو ارزش غذایی زیادی دارد و غنی از ویتامین ها و مواد معدنی است.گردو برای سلامت قلب مفید است و از سرطان پیشگیری می کند. گردو سرشار از آنتی اکسیدان است و به سلامت مغز نیز کمک می کند.

مغزها علاوه بر خواصی که دارند ، طعم خوبی را به گز می دهند.

دردشتی سعی داشته است تا در تولید محصولات گز خود، سلایق افراد گوناگون را در نظر بگیرد. بنابراین محصولاتی اعم از گز لقمه ای پسته ای،گز لقمه ای بادامی،گز لقمه ای گردویی و گز لقمه ای مخلوط را تولید کرده است. درصد مغزها در این محصولات متفاوت است. گزها با درصدهایی از جمله ۲۵،۳۰،۳۵ و ۴۰ تولید می شوند. همچنین برای اینکه محصولات در مناسبت های مختلف کاربرد داشته باشند در مدل های جعبه ساده،جعبه دست ساز و جعبه فلزی ارائه می گردند.